Takip Et

Back To Top

Bilinirlik

Web Site ve E-Ticaret sanal platform üzerinde bilinirliğinizi arttırarak kurumsal bir kimlik kazanmanızda öncülük eder.

a

Özel Tema

İhtiyacınız doğrultusunda firmanıza özel tema tasarımları ile farkınızı ortaya çıkartıyoruz. Benzersiz ve profesyonel bir kimlik kazanın.

Kurulum Bizden

Web siteniz kurulurkan sizin tek yapmanız gereken sırtınızı yaslayıp işlerinize odaklanmanızdır. Bırakın tüm opsiyonel önemli işleri biz halledelim, müşterileriniz sizi sanal bir dünyada kolayca tanıma fırsatı edinsin.

25

Kaliteli Ürün Resimleri

Eklediğiniz ürün resimlerinin kalitesini bozacak sıkıştırma işlemi yapılmaz. E-ticaret mağazasında en önemli unsurun ürün görseli olduğunu biliyor ve görsellerin mümkün olan en iyi kalitede saklanmasını sağlıyoruz.

50

Özel Tema

Sanal mağazanıza “premium” olarak geliştirilen tasarımlar ile kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye taşıyın. Tecrübemi A/B testleri ve optimum görsel kullanımı ile harmanlıyor, sizlere muhteşem bir görsel deneyim yaşatıyorum.

75

Arama Motoru Dostu

Google, Yandex ve Yahoo gibi birçok farklı tarayıcı üzerinden kolayca bulunabilme. Seo dostu bir siteye kavuşun.

100

Mobil Arayüz

Müşteri kitlenizin mobil ziyaret oranı hızla artıyor. Mobil platformlarda müşterinize en iyi deneyimi yaşatarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Size özel tasarlanan mobil arayüzünüz ile aynı arayüze sahip iOS ve Android cihazlarla uyum içerisinde olsun.

DIGITAL
MARKET

"Beklediğimden daha hızlı ve ürünlerimi tam düzenlenip yerleştirilmesi hoşuma gitti. Tekrar teşekkür ederim."

Popüler Döner

Web

"Rengarenk ve veliler tarafından kolay algılanabilecek bir site istedik ve fazlasıyla istediğimizi aldık."

Dünya Barışı Çocuk Yuvası

Web

"Bir sigorta firması olarak beklediğimiz ciddiyeti ve o profesyonel havayı burada bulduk."

Tena Sigorta

Web

"Sendika sitemizi sürekli güncel haberlerle desteklemekteyiz ve bu durum karşısında web hızı bizi oldukça tatmin etmektedir."

Türk Ulaşım Sen

Web
a

01 Kurulumda herhangi bir şey yapacak mıyım?

Kurulumu tamamen kendi tarafımızca gerçekleştirmekteyiz. Firmanızın yapısına uygun olarak örnek temalar hazırlanır ve tarafınıza iletilir. Bu temalar arasında beğendiğiniz üzerinde gerekli işlemler yapılmaktadır.

02 Sitem Google aramalarında çıkıyor mu?

Site yapımızın en büyük ve kapsamlı özelliklerinden biri google dostu olup SEO uyumluluğu konusunda profesyonel olarak çalışılmaktadır. Bu sayede google ve diğer bir çok arama motorunda firmanız direk aramalarda çıkacaktır.

03 Siteye ödeme her ay mı yapılıyor her yıl mı?

Web site ödemeleri yıllık olarak gerçekleşmektedir. Bu süreç içerisinde sizlere kullanıcı paneli giriş bilgileri verilmektedir. Bu sayede üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilir ve ürün ekleyebilirsiniz. Zorlandığınız veya yapamadığınız durumlarda ise ücretsiz destek alabilmekteseniz.

04 Web sitemin kurulması ne kadar sürer?

Hazır temalar kullanmaktansa size özel farklı temalar tasarlanarak diğer firmalara nazaran farkınızı ortaya koyuyoruz. Bu sayede standart bir kavramdan çıkıp asıl planladığınız bir görüntüye kavuşmuş oluyorsunuz. Bu işlemler ise ortalamada 1-2 hafta içerisinde gerçekleşmektedir.

WORK

Örnek İşlerim.

Her firmayla birebir görüşerek, yapılan analizler ardından işi ve müşterilerine en çok uyum sağlayabilecek çözümler sunulmaktadır. Bununla beraber özel temalar ile diğer birçok firmadan ayrı bir yeriniz oluşmaktadır. Seo işlemleri de ek olarak web sitenize uygulanır ve bu sayede arama motorlarında daha kolay bulunabilirsiniz. Hataların en aza indirilerek düzgün bir web sitesi ile sizleri müşterileriniz daha kolay bulmasına olanak sağlıyor. Özel sunucular ile diğer firmalara nazaran daha hızlı ve daha kaliteli bir görünüm kazanıyorsunuz. Analiz raporları ile aylık olarak büyümenizi takip edin.